Luka srušio rekord i zadivio: 'Kapetan i mozak, preciznost bez premca'

Španjolci mu se naklonili

30.9.2024.
8:16

Središnji susret osmog kola španjolskog prvenstva i veliki madridski derbi između Atletico Madrida i Real Madrida završio je u nedjelju bez pobjednika (1-1), a Atletico se poraza spasio u petoj minuti sudačke nadoknade.

STRUČNI KOMENTAR /

Gledali smo nulu od utakmice: 'Ovo je jedan od najlošijih Jadranskih derbija u posljednjih 15 godina'

Luka Modrić je kao kapetan igrao za Real do 86. minute i bio je sjajan te postavio rekord sa svim uspješnim dodavanjima, što ove sezone u ligama Petice niti jednom graču nije uspjelo.

Njegov nastup ishvalila je i Marca, najčitaniji španjolski sportski list, koji mu je dao ocjenu 8, najviše u momčadi Reala.

"Kapetan i mozak ekipe. Sjajna igra Hrvata, puno je pomogao Tchouaméniju i bio odlučujući u veznom redu u drugom poluvremenu. Nastavlja impresionirati s 39 godina besprijekornim dodavanjima vanjskom stranom. Preciznost bez premca, stopostotna uspješnost u dodavanju", napisali su Španjolci.

POGLEDAJTE VIDEO: Modrić dobio veliko priznanje: Uvršten je u top 5 nogometaša 21. stoljeća