LUDI START PREMIER LIGE: / Liverpool bez pobjede! Još jedna golijada, još jedna utakmica s gomilom preokreta

U prvoj subotnjoj utakmici uvodnog kola engleske Premier lige nogometaši Watforda i Liverpoola su u utakmici punoj preokreta na Vicarage Roadu odigrali neodlučeno 0-0.

12.8.2017.
15:56

Watford je dvaput vodio pogocima Okake i Doucourea, a Liverpool se vraćao preko Manea i Firmina koji je zabio s bijele točke. Redsi su napokon i poveli u 57. minuti golom Salaha, a kad se činilo da će osigurati pobjedu, u trećoj minuti sudačke nadoknade su domaći izjednačili na 3-3 zahvaljujući Britosu.

Liverpool je tako prvi put nakon pet godina propustio pobijediti u uvodnoj utakmici premierligaške sezone.

Menadžeru RedsaJürgenu Kloppu ovo je bila jubilarna 100. službena utakmica na klupi Liverpoola. Upisao je pritom 50 pobjeda, 29 neodlučenih ishoda i 21 poraz.

U petak je u prvoj utakmici nove sezone Arsenal na Emiratesu pobijedio Leicester s 4-3 i to nakon što je dvaput gubio.