LUDA UTAKMICA: / Veznjak navukao rukavice, obranio jedanaesterac i - tugovao

U 26. kolu argentinske Primere Division, Union de Santa Fe je na Estadio Nuevo Monumentalsu s 2:3 slavio nad Atleticom Rafael.

27.9.2015.
17:59
Screenshot: You Tube

Atletico Rafael poveo je s 2:0 golovima Gabriela Maximiliana Gracianija u 32. minuti, odnosno, Osmara Ferreyra u 36. No, tada je uslijedio preokret gostiju.

Prvo je za 2:1 zabio Claudio Riano u 68. minuti, a nakon toga i Rolando Garcia Guerreno u 71. minuti. Konačni rezultat susreta postavlja Juan Rivas u 80. minuti dvoboja.

Obrana im nije pomogla

Domaćem sastavu nije pomogla niti sjajna obrana jedanaesterca veznjaka Bastie. Naime, golman Aletico Rafaela Carlos De Giorgis srušio je protivničkog igrača unutar šesnaesterca.

Glavni sudac dvoboja Patricio Loustau dosudio je kazneni udarac. Bastia je navukao rukavice i skinuo penal, ali na kraju je on bio taj koji je tugovao.