Pogledajte njegovu poruku poslije Jadranskog derbija

Hajduk je do kraja susreta jurio po remi, ali nije uspio zabiti i drugi gol

6.12.2020.
19:31

U kišnim, gotovo nemogućim uvjetima Rijeka je u derbiju 14. kola Prve HNL na Poljudu pobijedila Hajduk sa 2-1. Hajduk je poveo golom Mije Caktaša iz jedanaesterca u 9. minuti, no Rijeka je okrenula rezultat golovima Stjepana Lončara (40) i Luke Menala (69) ostvarivši sedmu pobjedu na Poljudu u zadnjih pet golova.

RIJEKA SRUŠILA HAJDUK U NEMOGUĆIM UVJETIMA NA POLJUDU: /

Bijeli savršeno počeli, a onda su se ukazali Lončar i Menalo

Poslije utakmice oglasio se Dejan Lovren, koji je nedavno govorio o stanju na hrvatskim stadionima, i na čije riječi podsjećamo ispod.

“Ja mislim da se sve reprezentacije čude nama i kako smo mi bili drugi na svijetu s ovakvim uvjetima pogotovo gledajući ovu zadnju utakmicu sa Šveđanima. Došlo je dvije, tri tisuće ljudi na stadion koji je jedan od najružnijih stadiona u Europi. Ljudi su nas gledali devedeset minuta pod kišom jer nisu imali kišobrane. Meni je u jednom trenutku došlo da odem do svakog od njih i pružim im ruku. Nedopustivo je da reprezentacija poput nas, koji smo promovirali Hrvatsku na najljepši način, dođe ovdje i s pravom sluša uvrede švedskog izbornika. Očito neki prioriteti u ovoj državi ne štimaju. Prioriteti su neki nebitni, poput žičare. Prvo bolnice, vrtići i škole pa onda tek možda stadion. Mi to ne tražimo za sebe nego za ljude koji nas gledaju. Ne tražimo stadion s pedeset tisuća mjesta, nego sa 25. Kad Srbija napravi nacionalni stadion tek onda ćemo se mi probuditi”, rekao je nedavno Lovren.