KATASTROFA LOVRENA NA WEMBLEYU: / Skrivio dva gola u 12 minuta, Klopp ga izvadio nakon pola sata

Hrvatski branič Dejan Lovren opet se našao na udaru navijača Liverpoola nakon što je loše reagirao kod dva gola Tottenhama.

22.10.2017.
18:49

Liverpool je u sklopu devetog kola Premier lige došao na Wembley gdje momčad Mauricija Pochettina igra u ulozi domaćina zbog obnove White Hart Lanea.

U četvrtoj minuti Kieran Trippier odličnim je dodavanjem izbacio iz igre Dejana Lovrena, kojemu je iza leđa prošao Harry Kane. Englez je odlično utrčao i potom zabio gol.

U 12. minuti Spursi su zabili za 2:0 poslije još jedne loše Lovrenove procjene. Strijelac je bio Son Heung-Min.

U 16. minuti zatresla se Mignoletova vratnica. Son je tukao poslije dodavanja Eriksena.

Mohamed Salah je u 25. minuti vratio Liverpool u igru. Lovren se malo iskupio za pogreške kada je u 30. minuti zaustavio pokušaj Harryja Kanea.

Minutu kasnije Jurgen Klopp izvadio je Vatrenog iz igre. Umjesto njega ušao je Alex Oxlade Chambrlaine.

Obrana Liverpoola loše je reagirala i u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena što je iskoristio Dele Alli.

Kene je u 56. minuti dao svoj drugi gol na utakmici nakon što je pokupio jedan odbijanac. To mu je bio 13. gol u posljednjih devet utakmica u svim natjecanjima. Također, osmim golom u prvenstvu izbio je na vodeće mjesto strijelaca.

Coutinho je u 67. minuti prekrasno tukao, ali je Lloris uz pomoć grede sačuvao mrežu.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.