LOVREN NA TERENU UNIŠTIO DEČKA KOJI JE REKAO DA ĆE MU ZABITI TRI KOMADA: / Njegova luda reakcija govori više od riječi

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren je igrao do 53. minute, kad je zbog lakše ozljede morao napustiti teren

10.12.2019.
21:52

Nogometaši Liverpoola plasirali su se u osminu finala Lige prvaka nakon susreta zadnjega kola skupine E. Liverpool je u izravnom okršaju za prolaz slavio kod Salzburga s 2:0.

Europski prvak Liverpool je opasno živio u Salzburgu, u prvih 15 minuta vratar Redsa Alison je obranio nekoliko velikih prilika domaćina, kome je igrala samo pobjeda za prolaz. U posve otvorenoj utakmici Liverpool je poveo u 57. minuti nakon prodora Manea i ubacivanja za Nabila Keitu, koji glavom pogađa mrežu Austrijanaca.

LOVREN JE KLOPPU ZADAO NOVE GLAVOBOLJE: /

Opet je morao rano iz igre, a njemački trener na sto je muka

Samo minutu kasnije Salah podiže prednost na 2:0, a Egipćanin je zabio sjajan gol gotovo iz nemoguće pozicije, iskosa iz mrtvog kuta nakon što je pretrčao vratara Salzburga.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren je igrao do 53. minute, kad je zbog lakše ozljede morao napustiti teren. Dotad je bio prava noćna mora za drugog najboljeg strijelca Lige prvaka i metu mnogih velikih klubova Erlinga Haalanda.

Zanimljivo, mladi strijelac Salzburga prije utakmice je najavio da će zabiti tri gola za Salzburg.