Evo zašto su navijači opet zavoljeli Hrvata

Izniman blok hrvatskog stopera u Ligi prvaka. Spasio je čisti gol

6.3.2018.
22:58

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta u uzvratnoj utakmici Lige prvaka između Liverpoola i Porta. Englezi su se plasirali u četvrtfinale nakon što su u uzvratu na svom Anfieldu odigrali 0-0 s Portom. U prvoj utakmici u Portu engleska momčad je slavila s 5-0.

LIVERPOOL IZBORIO ČETVRTFINALE NAKON DEVET GODINA: Englezi lako obranili prednost protiv Porta, Lovren odigrao cijelu utakmicu

U 84. minuti gosti su došli do najveće prilike kada je na odbijenu loptu natrčao Torres, ali je u zadnji trenutak uklizao Lovren i spriječio pogodak. Hrvatski branič je sveukupno odigrao dobru utakmicu i ponovno primao pohvale od navijača. Zaigrao je u tandemu s Matipom na stoperskim pozicijama.

U 35. minuti pokušao je i Lovren glavom, ali i njegov šut odlazi iznad grede, dok Portugalci nisu nijednom zaprijetili u prvom dijelu .