LOŠA VIJEST ZA VATRENE: / Badelj iznesen s terena nakon što ga je presjekla bol u butnom mišiću

Fiorentina je doživjela poraz na svom stadionu Artemio Franchi, s 3:1 slavio je Lazio.

9.1.2016.
20:03

Hrvatski reprezentativac je pao, uhvatio se za butni mišić lijeve noge pa je morao biti iznesen s terena. Šteta, Badelj je bio razigran, tražio je Kalinića u napadu, bio aktivan i raspoložen...

U sudačkoj nadoknadi postignuta tri gola

Gosti su poveli u 45. minuti golom Keite. Mreže su potom mirovale sve do sudačke nadoknade, kad su postignuta još čak tri pogotka. Na 2:0 u 92. minuti povisio je Milinković-Savić, da bi dvije minute kasnije prednost gostiju smanjio Roncaglia. Ni tu nije bio kraj, u 6. minuti sudačke nadoknade Felipe Anderson zabio je za konačnih 3:1. To je igrač za kojeg je, ako je vjerovati Lazijovom direktoru Igliju Tareu, Manchester United prošle godine nudio 50 milijuna eura.

Fiorentina je ovim porazom ostala na 38 bodova, isto koliko ima Napoli, ali uz utakmicu manje. Vodeći je Inter s 39 bodova.