NEVJEROJATNO ŠTO JE LOKOMOTIVA SINOĆ PROMAŠILA / Ristovski je valjda po prvi put ispao s pozicije, a mrtvu šansu u posljednjim sekundama je imao Arber Hoxha; 'Nažalost, nismo zabili'

Lokosi promašili zicer u posljednjim sekundama susreta

22.8.2021.
10:12
Marko Lukunic/PIXSELL

Lokomotiva je sinoć mogla šokirati Dinamo u 93. minuti na Maksimiru, ali je Arber Hoxha promašio "mrtvu" šansu. Ostao je neometan na sedam metara od domaćeg gola, ali pucao je ravno u Dinamovog golmana Dominika Livakovića.

DINAMOVO MUČENJE S LOKOSIMA /

Krznar sasvim jasan: 'To si možemo i moramo priznati. Vjerujem da protiv Šerifa možemo napraviti podvig'

Prilika samo takva

Odlično je primio loptu, poluudarac Alija, Ristovski je vjerojatno po prvi put ispao sa pozicije u utakmici, ali Hoxha je napucao loptu snažno desnom, umjesto da ju je plasirao možda niže. Dobro, lako se sad praviti pametan i biti general poslije bitke, ali OVDJE možete pogledati tu situaciju i kratki pregled utakmice pa sami donesite sud.

"Prvo poluvrijeme smo imali tri, četiri izgledne situacije za pogodak, međutim nismo poentirali. Dinamo nas je opasno pritisnuo prvih petnaest minuta drugog poluvremena, no kasnije smo se oslobodili. Nažalost, nismo zabili mrtvu priliku u 90. minuti za poravnanje rezultata", kazao je nakon utakmice trener Lokomotive Silvijo Čabraja, prenose izjavu hrvatski mediji.

Skromna prezentacija Dinama

U susretu 6. kola HNL-a Dinamo je na stadionu u Maksimiru svladao Lokomotivu sa 1-0 (0-0). Jedini pogodak na utakmici postigao je Mislav Oršić (77), koji je ušao u nastavku, kao i još dvojica iz prve momčadi...

Nakon teškog poraza u Moldaviji prije četiri dana, Dinamo je protiv Lokomotive odigrao skromnu utakmicu, tek toliko da upiše tri boda protiv neambicioznog protivnika.

U prvom poluvremenu čak je Lokomotiva ostavila i bolji dojam, pa je u nastavku trener Dinama Damir Krznar morao s klupe na travnjak uvesti Lovru Majera, Oršića i Bruna Petkovića kako bi došao do planirana tri boda.