LIVERPOOL 'PREGAZIO' CRVENE VRAGOVE U NAJVEĆEM ENGLESKOM DERBIJU: / Redsi slavili u 'ljepotici' sa šest golova

Crvenim vragovima ovo je drugi uzastopni poraz, a oba puta su poraženi na Old Traffordu.

13.5.2021.
23:42

U najvećem engleskom derbiju Liverpool je u gostima pobijedio Manchester United s 4-2. U odličnoj utakmici Liverpool se spobjedom probio na peto mjesto i zaostaje četiri boda za Chelseajem.

NAVIJAČI POKUŠALI PREKINUTI DERBI UNITEDA I LIVERPOOLA: /

Napali autobus 'Redsa' i probušili mu gume, okupirali stadion, ali neslavno je završilo

Utakmica je trebala biti odigrana 2. svibnja, ali je odgođena zbog nasilnih prosvjeda lokalnih navijača protiv uprave kluba. Ponovo su se navijači Uniteda okupili ispred stadiona, čak i blokirajući dolazak autobusa, ali organizatori su problem riješili uz pomoć policije.

Veliki preokret Redsa

Derbi je inače u potpunosti opravdao svoj naslov, uz odličan nogomet i šest golova.

U desetoj minuti Bruno Fernandes je zabio za United, a izjenačio je Dioga Jote u 34. minuti, da bi u sudačkoj nadoknadi Liverpool stigao do preokreta preko Roberta Firmina. Firmino je već u 47. minuti iz odbijanca zabio za 3-1, da bi u 68. minuti United je smnanjio golom Markusa Rashforda. U 90. minuti Salah je postavio konačni rezultat.

Manchester Unitedu je ovo drugi uzastopni poraz, a oba puta su poraženi na Old Traffordu. Ranije su Aston Villa i Everton odigrali 0-0.