REDSI PREKINULI CRNI NIZ / Liverpool pobijedio Tottenham u Londonu. Ivan Perišić odigrao cijelu utakmicu i pogodio vratnicu i gredu

Liverpool je ovom pobjedom prekinuo niz od dva uzastopna poraza i sada je na osmom mjestu ljestvice Premierlige s 19 bodova

6.11.2022.
19:57

Nogometaši Liverpoola savladali su u gostima ekipu Tottenhama s 2-1 u utakmici 14. kola engleske Premier lige.

KOVAČIĆU SAMO 10 MINUTA /

Nezaustavljivi Arsenal u derbiju srušio Chelsea i vratio se na vrh Premierlige, Gabriel srušio Bluese

Mohamed Salah doveo je goste u vodstvo u 11. minuti, a egipatski napadač postigao je svoj drugi pogodak na utakmici u 40. minuti, nakon velike greške igrača Tottenhama Erica Dyera.

Rezultat je u 70. minuti smanjio Harry Kane nakon asistencije Šveđanina Dejana Kuluševskog.

Ivan Perišić je odigrao cijeli susret za domaćine i dva puta pogodio okvir gola. Prvo je u 15. zatresao vratnicu pa u 50. gradu.

Tottenham zauzima četvrto mjesto Premier lige sa 26 bodova, osam manje od lidera Arsenala, dok je Liverpool prekinuo niz od dva uzastopna poraza i sada je na osmom mjestu sa 19 bodova.