KOVAČIĆU SAMO 10 MINUTA / Nezaustavljivi Arsenal u derbiju srušio Chelsea i vratio se na vrh Premierlige, Gabriel srušio Bluese

'Topnici' su se ovom pobjedom vratili na vrh Premierlige i trenutno imaju dva boda više od drugoplasiranog Manchester Cityja

6.11.2022.
15:34
Profimeda

U derbiju 15. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je na Stamford Bridgeu pobijedio Chelsea sa 1-0 vrativši se na vrh ljestvice.

DRAMA NA ETIHADU /

Manchester City se mučio pa izbio na vrh Premierlige, Erling Haaland u 95. minuti spasio 'Građane'

Pogodak odluke zabio je Gabriel u 64. minuti nakon ubačaja Bukaya Sake iz kornera.

Mateo Kovačić je za "Bluese" igrao od 78. minute.

Za "Topnike" je to bila treća uzastopna pobjeda u svim natjecanjima, dok je Chelsea spojio dva ligaška poraza nakon što je na gostovanju izgubio od Brightona sa 1-4.

Arsenal se ovom pobjedom vratio na vrh ljestvice sa 34 boda, dva više od Manchester Cityja. Tottenham je treći sa 26 bodova, dok je Chelsea na sedmoj poziciji sa 21 bodom.