REMEK-DJELO / Jeste li vidjeli kakva je golčina pala u Premierligi? Ovo bi mogao biti najbolji pogodak sezone

Leicesterov Tielemans zabio je spektakularan gol u utakmici s Evertonom

5.11.2022.
22:15
Screenshot

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 14. kola engleskog nogometnog prvenstva Leicester City je kao gost na Goodison Parku svladao Everton sa 2-0 (1-0).

DRAMA NA ETIHADU /

Manchester City se mučio pa izbio na vrh Premierlige, Erling Haaland u 95. minuti spasio 'Građane'

Goste je u prednost doveo spektakularnim golom s preko 20 metara u završnici prvog poluvremena Tielemans (45), da bi pobjedu potvrdio Barnes (86) na dodavanje Maddisona.

Pogodak Tielemansa za 1:0 gotovo sigurno će konkurirati za najljepši ove sezone u Premierligi, a možete ga pogledati OVDJE.

Ovom pobjedom Leicester se bodovno poravnao s Evertonm, oba kluba imaju po 14 bodova kao i West Ham United te se nalaze od 13. do 15. mjesta.