Pogledajte kako je Vatreni zabio novu golčinu!

Hrvati su ostavili i trag ove subote i u Premiershipu. Na teren su izašli Dejan Lovren i Nikica Jelavić, obojica su slavili tri boda nakon dvoboja 7. kola.

4.10.2014.
18:14

Liverpool je uz dosta muke dobio WBA, sada je svima jasno da život bez Suareza će biti muka za klub s Anfielda. Goste su svladali s 2:1, a život suigračima je zagorčao Dejan Lovren, koji je skrivio jedanaesterac iz kojeg su gosti izjednačili.

Prije toga, Lallana je doveo Liverpool u vodstvo pred odlazak na odmor, da bi u 56. WBA izjednačio golom Saido Berahinoa, da bi pet minuta kasnije Henderson postavio konačnih 2:1.

Navijači Liverpoola baš i nisu bili oduševljeni Lovrenovom igrom, a dosuđeni jednaesterac je bio dvojbena odluka suca. Da li se radilo o prekršaju i da li je bio unutar kaznenog prostora - prosudite sami.

Hull City je stigao do velika tri boda protiv Crystal Palacea, a Nikica Jelavić je zaključio utakmicu golom iz kontre u 89. minuti (2:0) i tako zabio četvrti gol sezone. prošle sezone je zabio četiri, ove isto toliko u samo sedam kola...

Hull City - Crystal Palace 2:0 Leicester City - Burnley 2:2 Liverpool - WBA 2:1 Sunderland - Stoke City 3:1 Swansea - Newcastle 2:2

Redoslijed 1.Chelsea 16 2.Southampton 13 3.Manchester City11 4.Swansea City (+1) 11 5.Arsenal 10 6.Liverpool (+1) 10 7.Aston Villa 10