LIVAJA NASTAVLJA TRPATI ZA SVOJ AEK: / Novi Vatreni zabio nakon majstorije svog suigrača

Drugi je to njegov gol ove sezone za AEK

25.8.2018.
23:24
Screenshot: You Tube

Dobre vijesti za izbornika Zlatka Dalića i Hrvatsku. Novopečeni Vatreni Marko Livaja u subotu je bio strijelac za svoj atenski AEK koji je u obranu naslova grčkog prvaka krenuo 2-0 (1-0) domaćom pobjedom protiv PAS-a iz Giannine u susretu 1. kola.

LIVAJA ODVEO AEK U ČETVRTO PRETKOLO: Drama u Trnavi – Zvezda zabila u produžecima pa preživjela penal u zadnjoj minuti

Livaja, koji je igrao do 66. minute, postigao je gol za konačnih 2-0. Drugi je to njegov gol ove sezone za AEK, bio je strijelac i u 3. pretkolu Lige prvaka protiv Celtica.

Livaja je dobio poziv izbornika Dalića za prijateljsku utakmicu s Portugalom i dvoboj Lige nacija protiv Španjolske.