Kroos nije jedini: Još se jedna legenda oprašta od reprezentacije Njemačke?

Toni Kroos nije jedini koji je odigrao zadnju utakmicu u reprezentativnom dresu

6.7.2024.
8:40
profimedia

Njemačka nogometna reprezentacija u petak je ne nes(p)retan način ispala u četvrtfinalu Eura nakon poraza od Španjolske rezultatom 2-1.

ŠOK ZA DOMAĆINE /

Španjolska je na krilima Danija Olma svladala Njemačku i u predzadnjoj minuti osigurala polufinale

Njemački veznjak Toni Kroos odigrao je i svoju posljednju nogometnu utakmicu, budući da se nešto ranije oprostio i od Real Madrida te mu je Euro na domaćem terenu bio zadnja stanica u karijeri.

Međutim, iz Njemačke je stigla vijest kako će još jedan od njih završiti svoju reprezentativnu karijeru. Riječ je o igraču Bayerna, Thomasu Mulleru.

"Da, prilično je izvjesno da je ovo bila moja posljednja utakmica za Njemačku", rekao je Muller za Sky.

Muller je za Elfe debitirao 2010. godine. Za vrijeme reprezentativne karijere upisao je 131 nastup te postigao 45 golova, a 2014. je s momčadi postao svjetski prvak u Brazilu.

U klupskoj karijeri nije išao dalje od Bayerna u kojem igra od 2000. godine, a za njih je upisao 707 nastupa te zabio 242 gola.