SPREMNI ZA OKUPLJANJE / Kramarić zabio dva gola i prekinuo dugačku krizu: Kovač bolji od Sose, Gvardiol poražen

Schalke je izborio 1-1 kod Augsburga zahvaljujući golu iz penala Boultera u 93. minuti. za Augsburg je pogodio Meier u 51. minuti, a Dion Drena Belja je ušao u igru u 74. minuti

18.3.2023.
17:44

Hrvatski napadač Andrej Kramarić zabio je dva gola u pobjedi svog Hoffenheima kod kuće protiv Herthe (3-1) u 25.kolu Njemačke lige.

HAJDUK - SLAVEN BELUPO 1:0 /

Hajduk probio Slaven Belupo sjajnim pogotkom: Neočekivani strijelac 'bombom' odveo Bijele prema pobjedi

Kramarić nije postigao gol u Bundesligi dva mjeseca, a u subotu je zabio oba puta iz kaznenog udarca, u 24. i 37. minuti. Za Andreja je to šesti i sedmi ligaški gol ove sezone za Hoffenheim, koji se bori za goli ostanak. Kramarićev klub je u ovo kolo ušao kao zadnji, a sada je na spasonosnom, 15. mjestu. Za klub iz Berlina Filip Uremović je odigrao cijeli susret.

Sosa i Gvardiol poraženi

Bochum je veliki dio sezone proveo kao "fenjeraš", a sad su i oni u zoni spasa, zahvaljujući pobjedi (1-0) nad Leipzigom, koji se još nije oporavio od 0-7 poraza od Citya u Ligi prvaka. Jedini gol zabio je Srbin Erhan Mašović, dok je Joško Gvardiol odigrao cijeli susret za goste.

Schalke je izborio 1-1 kod Augsburga zahvaljujući golu iz penala Boultera u 93. minuti. za Augsburg je pogodio Meier u 51. minuti, a Dion Drena Belja je ušao u igru u 74. minuti. Stuttgart je sada zadnji jer je kod kuće izgubio od Wolfsburga (0-1) Nike Kovača, a jedini gol dao je Marmoush (56). Borna Sosa je igrao svih 90 minuta za domaćine.