KRAMARIĆ PONOSAN I TUŽAN NAKON GOLA CITYJU: / Prisjetite se savršenog niza hrvatskog napadača, a evo i što kaže o svemu

Andrej Kramarić zabio je devetu utakmicu u nizu

13.12.2018.
7:53

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić bio je strijelac i u devetoj utakmici u nizu, ovaj put mrežu je u večernjim satima srijede zatresao na golu Manchester Cityja udarcem s bijele točke. Zabio je Hoffenheimov napadač u 17. minuti ogleda koji će u konačnici otići na stranu favoriziranog domaćina na Etihadu koji je 2-1 pobjedom potvrdio prvo mjesto ljestvice skupine F nogometne Lige prvaka, odnosno okončati europski put njemačkog bundesligaškog kluba.

RASPLET U SKUPINAMA E, F I /

H; Kramarić nastavio zabijati kao na traci - Ludnica na utakmici Ajaxa i Bayerna!

Poraz od najboljih na svijetu

"Igrali smo protiv najbolje momčadi svijeta. Nije neuobičajeno da oni okrenu utakmicu u svoju korist, a mi smo unatoč svemu imali dobre šanse tijekom ogleda. U konačnici valja čestitati boljoj momčadi, no mi možemo čestitati i sebi samima jer smo u svih šest utakmica igrali dobar nogomet", izjavio je nakon ogleda Kramarić dodavši i ovo:

Željeli više, no...

"Također smo i razočarani. Željeli smo proći skupinu ili barem osigurati nastup u Europskoj ligi."

Kramarićev niz čine pogoci postignuti redom Lyonu, Augsburgu, Španjolskoj, Engleskoj, Herthi, Šahtaru, Schalkeu, Wolfsburg i Manchester Cityju kojem je zabio svoj peti ovosezonski gol u Ligi prvaka. Utakmicu je na stranu domaćina okrenuo Leroy Sane golovima s kraja prvog poluvremena i iz 62. minute.