KOVAČ OSTVARIO TREĆU POBJEDU ZAREDOM: / Hrvatski trener neočekivano zaprijetio najjačim momčadima u ligi i približio se vrhu

15.1.2021.
23:41

U susretu 20. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je na gostovanju pobijedio Montpellier sa 3:2 ostvarivši treću uzastopnu pobjedu.

Momčad Nike Kovača je povela 3:0, a potom grčevito spašavala tri boda nakon što je Montpellier uspio smanjiti na 3:2.

Monaco je poveo u 24. minuti golom Kevina Vollanda, a 11 minuta kasnije Wissam Ben Yedder je povećao prednost gostiju iz Kneževine. Kada je Ben Yedder u 61. minuti realizirao kazneni udarac za 3:0 činilo se kako će Kovčeva družina lako do bodova.

Izdržali do kraja

Međutim, Elye Wahi je u 63. minuti vratio nadu domaćinu, a samo pet minuta kasnije Andy Delort je smanjio na 2:3 zakompliciravši situaciju. Ipak, Monaco je do kraja susreta uspio sačuvati pogodak prednosti ostvarivši važnu gostujuću pobjedu.

Monaco je ostao na četvrtom mjestu, no sada ima 36 bodova, tri manje od PSG-a i Lillea, dok je u vodstvu Lyon sa 40 bodova.