JURANOVIĆ ZABIO / Legia remizirala u Pragu, Rangers minimalno obranio svoj Ibrox s igračem manje i bez Barišića protiv Alaškerta

Pogodak Juranovića u remiju Legije i Slavije

19.8.2021.
23:15

Hrvatski reprezentativac Josip Juranović bio je strijelac za varšavsku Legiju na gostovanju kod praške Slavije u prvoj utakmici doigravanja za Europsku ligu koja je završila 2-2.

IKONA HNL-A /

Gol Lepinjice je dobar poput ćevapa s lukom: 'Zabio je s toliko osjećaja da je to nevjerojatno, a Prskala sam prvi ja u Istri stavio braniti'

Juranović pogodio u 37.

Juranović je postigao pogodak za vodstvo njegove momčadi 2-1, kad je u 37. minuti s ruba kaznenog prostora pogodio gornji lijevi kut.

Barišić nije igrao protiv armenskog Alaškerta

Borna Barišić je ostao na klupi u pobjedi Rangersa 1-0 protiv armenskog Alaškerta. Škoti su na svom Ibroxu od 43. minute igrali s igračem manje, a Morelos je u 67. minuti bio strijelac pobjedničkog pogotka.