KEK UZEO SVA TRI BODA I VRH LJESTVICE SA SLOVENIJOM: / Finci iznenadili Irce, Rusi i Mađari zabili pet golova

6.9.2020.
20:13

U utakmicama 2. kola Lige nacija Rusija je slavila kod Mađarske s 3:2, dok su nogometaši Finske s 1:0 iznenadili Irsku u Dublinu.

Rusi su nakon domaće pobjede nad Srbijom došli do trijumfa i na Puškaš Areni u Budimpešti. Rusija je već do 46. minute vodila s 3:0, a pokušaj povratka Mađara zaustavio se na dva postignuta gola. U ovoj skupini kasnije igraju Srbija i Turska.

IZNENADIT ĆE VAS ŠTO JE RONALDO NAPRAVIO NAKON UTAKMICE S HRVATSKOM: /

Ovo pokazuje kakav je čovjek i nogometaš

Wales je u Cardiffu svladao Bugarsku s 1:0 pogotkom Nice Williamsa u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Do trijumfa su došli i Finci, koji su golom Jensena porazili Irsku.

U Ligi C do prvog trijumfa je došla Slovenija Matjaža Keka, koja je u Ljubljani s 1:0 porazila Moldaviju.