KAKVA PARTIJA HRVATSKOG BISERA: / Vrsaljko zaslužan za dva gola Atletico Madrida

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko sasvim je opravdao povjerenje koje mu je ukazao trener Diego Simeone za gostujuću utakmicu 16-ine finala Kupa kralja između Atletico Madrida i Las Palmasa.

3.1.2017.
22:44
Gif

Vrsaljko je započeo susret od prve minute na desnom beku, dok je ispred njega na krilu zaigra Juanfran. Španjolac je dosada bio prvi izbor Argentinca za poziciju na koju konkurira upravo i Vatreni.

DOBRE VIJESTI IZ MADRIDA: /

Trener Atletica mijenja sustav kako bi potcijenjeni član Vatrenih mogao igrati

No, Siemone je, nakon nedavne prijateljske utakmice s Al Ittihadom, sada odlučio isprobati kombinaciju s obojicom u prvih 11 i u službenoj, što se pokazalo dobrim.

Atleticio Madrid poveo je u 23. minuti utakmice golom Kokea. Vrsaljko je kod tog gola uputio centaršut nakon čega se lopta odbila do strijelca.

U 51. minuti hrvatski nogometaš se istaknuo prekrasnim ubačajem s desne strane.

Uputio je odlučnu na loptu na drugu stranu gdje se nalazio Gameiro. On ju je pak glavom prebacio za Griezmanna, koji je imao lagan posao.

Rezultaat se do kraja susreta nije mijenjao. Vrsaljko je odigrao svih 90. minuta, a zaradio je žuti karton u 71. minuti.

U ostalim utakmicama Osasuna je kod kuće izgubila od Eibara (0:3), Valencia od Celte Vigo (1:4), dok su Deportivo i Alaves odigrali 2:2.

REZULTATI PRVIH UTAKMICA OSMINE FINALA: Osasuna - Eibar 0-3 Valencia - Celta 1-4 Deportivo - Alaves 2-2 Las Palmas - Atletico 0-2 U srijedu: Real S. - Villarreal Alcorcon - Cordoba Real M - Sevilla U četvrtak: Athletic - Barcelona