Moglo je biti kobno / Kakav promašaj Lulića: Od cijelog praznog gola pogodio - protivničkog braniča

Težak promašaj zbio se tek u 90. minuti utakmice pa je Lazio uspio izvući pobjedu od 2:1.

21.9.2018.
17:41
EXPA/PIXSELL

Sva sreća da su njegovi suigrači Luis Alberto i Ciro Immobile za Lazio u prvom kolu Europske lige odradili posao jer je Senad Lulić mogao vrlo lako postati tragičar. U utakmici protiv Apollona imao je Senad sjajnu priliku za pogodak, prošao je i vratara Bruna Valea, no nije mogao završiti akciju pogotkom. Od cijelih vrata pogodio je tek u gostujućeg stopera.

Težak promašaj zbio se tek u 90. minuti utakmice pa je Lazio uspio izvući pobjedu od 2:1. Hrvatski reprezentativac Milan Badelj za Lazio je nastupio od prve minute utakmice, a igru je napustio u 61. minuti kad ga je zamijenio Lucas Leiva.