MAJSTOR: / Zvijezda Vatrenih dovela je prvaka Europe u vodstvo, ali na kraju ipak nije slavila

Nogometaši Barcelone odigrali su 2-2 na gostovanju kod Villarreala u 20. kolu španjolskog prvenstva protiv Villarreala i odigrala neodlučeno tek četvrti put ove sezone.

20.3.2016.
17:45
screenshot/twitter

Utakmica je izvrsno počela za Barcelonu koju je u 22. muinuti Rakitić svojim petim ovosezonskim golom doveo u vodstvo.

Do kraja prvog poluvremena Barca je postigla još jedan gol, a strijelac je bio Neymar u 41. minuti iz jedanesterca.

U drugom poluvremenu uslijedio je veliki povratak Villarreala. Prvo je u 57. minuti Bakambu smanjio na 1-2, a šest minuta kasnije je branič Barcelone Mathieu autogolom poravnao na 2-2. Tim je rezultatom i završila utakmica.

U podnevnoj utakmici Espanyol je s 2-1 pobijedio Atheltic Bilbao i izvukao se iz opasne zone. Baski su poveli golom Erasa u 20. minuti, a u drugom dijelu je Espanyol preokrenuo preko Diopa (54) i Caiceda (57).

Na ljestvici vodi Barca s 76 bodova, Atletico je drugi s 67, a Real je treći s 63 boda i utakmicom manje koju igra večeras kod Seville. Villareal je četvrti s 54 boda.