SLOMILI IH U NASTAVKU / Juventus umalo ispustio dva gola prednosti, spasio ih okvir gola: Novom pobjedom preuzeli vrh Serie A

Juventus je suparnika sa Sardinije slomio golovima u drugom poluvremenu

11.11.2023.
20:07

Nogometaši Juventusa uspješno su obavili domaći posao u 12. kolu talijanske Serie A, svladali su s 2-1 Cagliari.

SJAJNO IZDANJE /

Čudesni Mbappe zabio hat-trick i odveo PSG na vrh francuske lige

Juventus je suparnika sa Sardinije slomio golovima u drugom poluvremenu. Bremer je točno nakon sat vremena igre postigao prvi gol na utakmici, dok je u 70. minuti Rugani bio strijelac za 2-0.

Kada se očekivalo rutinsko odrađivanje posla do kraja od strane Juventusa, gosti su smanjili nakon prve prave šanse. Dossena je nadskočio domaću obranu i u 75. minuti zabio za 1-2, dok je samo sedam minuta kasnije isti igrač umalo izjednačio na 2-2, ali je pogodio okvir vrata.

Juventus je tako upisao petu ligašku pobjedu u nizu, a ujedno je, barem privremeno, došao na prvo mjesto ljestvice. Ima utakmicu više od Intera te bod više od suparnika iz Milana.