JUVENTUS RUTINSKI SLAVIO PROTIV BOLOGNE: / Ronaldo zabio nakon dvojbenog penala, Dybala postigao fantastičan pogodak

Juventus je na vrhu ljestvice sa 66 bodova, četiri više od Lazija koji ima utakmicu manje

22.6.2020.
23:49

Nogometaši Juventusa ostvarili su 21. ovosezonsku pobjedu u talijanskom prvenstvu svladavši na gostovanju Bolognu sa 2-0 (2-0).

Juventus je na prvi pogodak čekao do 23. minute, kad je Cristiano Ronaldo realizirao kazneni udarac, koji je pak nastao iz vrlo dvojbene situacije kada je u protivničkom kaznenom prostoru pomalo teatralno pao De Ligt. Vodstvo gostiju udvostručio je Dybala u 36. minuti fantastičnim pogotkom s ruba kaznenog prostora. U završnici utakmice gosti su ostali s desetoricom igrača na terenu, jer je zbog drugog žutog kartona isključen Danilo.

Juventus je na vrhu ljestvice sa 66 bodova, četiri više od Lazija koji ima utakmicu manje. Bologna je sa 34 boda zadržala desetu poziciju.