JURIĆEVA VERONA ZAUSTAVILA MILAN, ZLATAN SPASIO ROSSONERE: / Kalinić odigrao prvo poluvrijeme, Rebić ušao u nastavku

Rossoneri su nakon ovog remija i dalje prva momčad na ljestvici Serije A

8.11.2020.
22:54

U posljednjem susretu sedmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan i Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Juruić su na San Siru odigrali 2-2, nakon što su gosti vodili 2-0.

Verona je bila korak do velike pobjede, no domaćin je izjednačio golom Zlatana Ibrahimovića u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Zlatan od tragičara do heroja

Verona je povela u 6. minuti pogotkom Antonina Baraka, a u 19. minuti već je bilo 2-0, a zabio je Mattia Zaccagni. Milan je do kraja poluvremena uspio smanjiti preko Giangacoma Magninija koji je zatresao vlastitu mrežu. Zlatan Ibrahimović je mogao izjednačiti u 66. minuti no nije realizirao kazneni udaraca prebacivši cijela vrata.

Ipak, švedski napadač se iskupio u trećoj minuti nadoknade zabivši glavom za 2-2. Hrvatski reprezentativac Ante Rebić igrao je za Milan u drugom poluvremenu. Za goste je do 64. minute igrao Nikola Kalinić, dok IvorPandur nije nastupio.