KAD SE NAŠI SRETNU / Hrvatski reprezentativac otkrio za otočke medije što je razgovarao s Lukom Modrićem nakon utakmice

U prvih 45 minuta nije bilo golova, ali je vrlo brzo u nastavku Real riješio susret i slavio

12.9.2022.
16:38

Celtic je u utorak pred svojim navijačima dugo odolijevao aktualnom pobjedniku Lige prvaka, madridskom Realu, ali u konačnici izgubio 0:3.

MALO POZNATI DETALJI /

Rijetko možemo čuti ovakve informacije o Luki Modriću. Slavni igrač otkrio kako je to igrati protiv Vatrenog: 'Pokušavao sam svašta'

U prvih 45 minuta nije bilo golova, ali je vrlo brzo u nastavku Real riješio susret i slavio 3-0. U 56. minuti domaćina je načeo Vinicius Junior, dok je u 60. za 2-0 pogodio hrvatski nogometaš Luka Modrić. Prevario je dvojicu suparničkih igrača i potom, u svom stilu, vanjskim dijelom kopačke, s četiri-pet metara, pogodio mrežu Celtica.

Hrvatski reprezentativac Josip Juranović otkrio je za škotske medije da je poslije utakmice popričao s kapetanom iz nacionalne vrste:

'Sjajan čovjek'

"Razgovarao sam s Modrićem nakon utakmice. Rekao mi je da imamo dobru momčad, odnosno da smo dobro igrali, posebice u prvom poluvremenu. Misli da samo trebamo tako nastaviti."

"Ako uspijemo, sigurno ćemo osvojiti nekoliko bodova u skupini te se možemo boriti za drugo mjesto", ispričao je Juranović pa dodao:

"Što reći o Luki… Kapetan je u reprezentaciji, sjajan čovjek i, vidjeli ste u utorak, odličan nogometaš."