HVALE GA / Jeste li primijetili što je Luka Modrić napravio nakon promašenog penala?

Mediji hvale genijalan potez "Maestra", koji je možda plod frustracije, ali to ne možemo znati

18.4.2024.
14:06

Real Madrid izborio je polufinale Lige prvaka izbacivši Manchester City nakon raspucavanja jedanaesteraca u uzvratnoj utakmici četvrtfinala u Engleskoj. Slavili su Kraljevi 4-3 uz promašene jedanaesterce Luke ModrićaMatea Kovačića.

SKROMNI KRALJ /

Izbacio je Manchester City iz Lige prvaka pa oduševio: 'Nisam heroj, ne trčim ni pet minuta'

Kapetan hrvatske reprezentacije nakon promašaja je malo pričekao, pa zatim dočekao loptu "na volej" te ju poslao na tribine.

Sljedeći izvođač je bio Bernardo Silva, koji je morao stajati bez lopte ispred bijele točke, jer navijači nisu htjeli vratiti istu igru, a taj potez je zgrozio navijače Građana koji osuđuju kolegu s tribine.

Ostaje za pretpostaviti, koliko je čekanje poremetilo Silvu koji je pucao po sredini gola, što je lako obranio Andriy Lunin. Mediji hvale genijalan potez "Maestra", koji je možda plod frustracije, ali to ne možemo znati.

Modrić je počeo na klupi, a u igru je ušao u 78. minuti zamijenivši Tonija Kroosa i svojim nastupom nije oduševio novinare španjolske Marce koji su mu dali ocjenu 6, najnižu u momčadi Reala. Isto toliko je dobio Eder Militao koji je ušao u 110. minuti, a svi postali igrači dobili su dosta više ocjene.