SKROMNI KRALJ / Izbacio je Manchester City iz Lige prvaka pa oduševio: 'Nisam heroj, ne trčim ni pet minuta'

18.4.2024.
12:45

Real Madrid izborio je polufinale Lige prvaka izbacivši Manchester City nakon raspucavanja jedanaesteraca u uzvratnoj utakmici četvrtfinala u Engleskoj. Slavili su Kraljevi 4-3 uz promašene jedanaesterce Luke ModrićaMatea Kovačića.

NIJE NAŠ LUKA OVO ZASLUŽIO /

Španjolci sasuli drvlje i kamenje po Modriću nakon prolaska u polufinale LP

Kovačićev promašaj ujedno bio je posljednji u raspucavanju, nakon čega su svi bili precizni, a za veliko slavlje Kraljeva zabio je branič Antonio Rudiger.

Junak pobjede Reala bio je njihov golman Andrij Lunin, koji je obranio jedanaesterce Kovačiću i Bernardu Silvi, a nakon utakmice nije sebe isticao, već je u prvi plan stavio cijelu momčad.

"Nemam što za reći. Nisam heroj. Momčad je prepuna heroja. Trčali su i borili se 120 minuta. Ja ne trčim ni pet minuta na utakmici", rekao je Lunin pa odgovorio kako je znao da će Silva pucati po sredini gola:

"Znali smo da će netko pucati po sredini gola. Morali smo riskirati i odabrali smo Bernarda Silvu. Srećom, pucao je po sredini."