KAD BI BAREM SVI BILI KAO IVAN / Jeste li primijetili što je Rakitić napravio nakon pobjede? Svi mu se klanjaju zbog prekrasnog poteza

Rakitić je još jednom pokazao o kakvom se čovjeku radi

22.4.2022.
8:58

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić ubilježio je asistenciju za treći gol Seville. Rakitić je u 81. minuti izveo udarac s kuta, a Jules Kounde je pogodio za 3-1. Andalužani su vodili s 2-0 pogocima Jesusa Corone (14, 27), a za domaću momčad iz Valencije strijelci su bili Morales (22-pen) i Soldado (87). Morales je u 71. minuti promašio penal za Levante.

EKSKLUZIVNO /

Ivan Rakitić o Messiju, reprezentaciji, Dinamu i potezu prema navijačima: 'Bilo mi je teško i neugodno zabiti...'

Poslije utakmice bivši Vatreni oduševio je prekrasnom gestom. Naime, poslije poraza neutješan je bio kapetan Levantea Jose Luis Morales, koji se rasplakao. Razlog je taj što će njegova momčad teško zadržati prvoligaški status jer su šest bodova udaljeni od sigurne zone.

Rakitić mu je poslije susreta prišao i pokušao ga je utješiti.

"Glavu gore, prijatelju, ti si ratnik! Veliki pozdrav", poručio mu je pak preko društvenih mreža te je objasnio njihovu zajedničku fotografiju.

Rakitićeva Sevilla izgubila je, inače, prije nekoliko dana od Real Madrida (2-3), a upravo je on doveo svoju momčad u vodstvo od 1-0 iz slobodnog udarca u 21. minuti.

"Ljutit sam i tužan. Odigrali smo odlično prvo poluvrijeme, no Real Madridu ne smiješ ostaviti slobodan niti centimetar terena jer te kazni. To je izrazito bolan poraz. Bili smo učinili veliki napor, pa nas je taj pogodak rastužio", izjavio je Sevillin kapetan u nedjelju navečer.