DINAMOVAC JE VELIKI HIT / Je li zavrijedio Dalićev poziv u reprezentaciju? Pogledajte nevjerojatnu asistenciju Šutala za sjajan gol Oršića

20.3.2022.
17:38

U pretposljednjoj utakmici 28. kola Prve HNL Dinamo je kao gost u Koprivnici svladao Slaven Belupo s minimalnih 1-0 (1-0).

Gosti su do pobjedničkog pogotka stigli u 20. minuti, a strijelac je bio Mislav Oršić.

MODRI UPISALI VAŽNU POBJEDU /

Dinamo rutinski nadigrao Slaven, Oršić zabio fatastičan gol, ali još je ljepša Šutalova asistencija

Dinamov stoper Josip Šutalo je dugom loptom prebacio domaću obranu i izbacio Mislava Oršića "oči u oči" s vratarom Suškom. Oršić ga je vagao i na kraju poslao loptu u mrežu pokraj njegove lijeve noge. U trenutku kad je pogodak postignut, pomoćni sudac je podigao zastavicu čime je dao do znanja da je Oršić bio u zaleđu. No, ako VAR je poništio odluku pomoćnika Marija Zebeca i pokazalo sw da je Oršić ovoga puta bio u dozvoljenom položaju te je njegov deseti prvenstveni pogodak u ovoj sezoni priznat.

Sjajan gol i još ljepšu asistenciju Šutala pogledajte OVDJE.

Svakako se valja zapitati i treba li Šutala zvati u reprezentaciju jer ove sezone ponajbolji je obrambeni igrač Dinama pa čak i lige, a s ovakvim asistencijama samo dodatno oplemenjuje svoju igru.