Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Iz druge u prvu ligu /

Bivši hajdukovac trpao golove u Njemačkoj pa ostvario transfer karijere

Hrvatski napadač ostvario je transfer karijere potpisavši za klub iz Bundeslige

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Njemački prvoligaš, Union Berlin, objavio je na stranicama kluba kako je doveo Ivana Prtajina u transferu vrijednome jedan milijun eura.

Prtajin je ove sezone igrao za drugoligaša Wehen Wiesbaden koji je imao lošu sezonu i ispao u treću ligu. No hrvatski napadač je sve oduševio svojom formom budući da je zabio 14 pogodaka u 33 nastupa te je zbog toga postao vruća roba među njemačkim prvoligašima i drugoligašima.

Za Prtajina su bili zainteresirani Augsburg Mainz i Kiel, no izgleda da je klub iz Berlina bio najbrži i najkonkretniji.

Prtajin je počeo s nogometom u mlađim kategorijama Arbanasa, Trešnjevke i Zagreba. Zatim je bio u Hajduku za čije je seniore samo jednom nastupio. Potom je bio u Rodu, Schaffhausenu i ljubljanskoj Olimpiji prije nego što je prešao u Wehen. Sada će nastaviti karijeru za Union Berlin gdje će biti suigrač Josipu Juranoviću.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike