ZARADIO CRVENI KARTON / Ivan Jurić prijetio kolegi: 'Prerezat ću ti grlo'. Kasnije ga izgrlio

U zadnjem subotnjem dvoboju 27. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, a ni pogodaka, nogometaši Torina i Fiorentine su odigrali 0-0.

3.3.2024.
12:01

Na ogledu je postignut jedan pogodak, u 38. minuti je strijelac bio napadač Torina Zapata, ali je nakon provjere VAR-a pogodak poništen. U nadoknadi prvog dijela Torino je ostao bez Riccija koji je u nekoliko minuta zaradio dva žuta kartona. U vrlo nervoznoj nadoknadi prvog poluvremena je požutio i hrvatski strateg Ivan Jurić, trener Torina koji nije dočekao kraj dvoboja. Drugi žuti karton je dobio u 90. minuti.

UŽASAVAJUĆE SCENE /

Stravična ozljeda na utakmici Real Madrida, Modrić poslao poruku podrške

Trener Fiorentine je protestirao zbog slobodnog udarca, a Jurić je rekao: "Prerezat ću ti grlo", pokazavši gestu prema vratu, što se nije prikazalo u TV prijenosu.

"Ovakve stvari se događaju kada vam je adrenalin u krvi. Raspravlja se oko sitnica. Vincenzo je moj prijatelj, ali bilo je puno tenzija", rekao je Hrvat, koji se pred kamerama Sky Sportsa zagrlio s kolegom.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Torino.

Premda je domaćin cijelo drugo poluvrijeme odigrao s igračem manje ipak je sačuvao jedan bod. Torino je deseti, a Fiorentina sedma na ljestvici.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi