UŽASAVAJUĆE SCENE / Stravična ozljeda na utakmici Real Madrida, Modrić poslao poruku podrške

Napustio je branič Valencije teren na nosilima...

3.3.2024.
9:24

U dvoboju 27. kola Primere Valencia i Real Madrid su na Mestalli odigrali 2-2. Vinicius Junior spasio je Real Madrid od drugog ovosezonskog poraza u španjolskom nogometnom prvenstvu. Brzi 23-godišnji Brazilac postigao je oba pogotka za Madriđane.

NEVJEROJATNA ODLUKA /

Skandal u Španjolskoj: Real zabio za preokret, sudac u međuvremenu svirao kraj!

Valencia je vodila 2-0 nakon pogodaka Huga Dura (27) i Romana Jaremčuka (30.). Vinicius Junior je prvi pogodak postigao u nadoknadi prvog poluvremena (45+5) , a izjednačio je udarcem glavom u 76. minuti.

Luka Modrić je ušao u igru u 63. minuti, a utakmicu je obilježila skandalozna odluka glavnog suca Jesusa Gila Manzana.

Nije nažalost sudački skandal jedino po čemu će se pamititi dvoboj, bila je tu i ozljeda Gvinejca Mouctara Diakhabyja koju možete pogledati ovdje.

Napustio je branič Valencije teren na nosilima, a Modrić mu je poslao poruku podrške preko društvene mreže X: "Nadam se da će se Diakhaby uskoro oporaviti", napisao je Luka.

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija 3. ožujka igra novu utakmicu protiv Rumunjske, ovog puta u Koprivnici. Susret je jako bitan u kvalifikacijama za EP. Gledajte ga u prijenosu UŽIVO od 17.00 na Voyo