NEVJEROJATNA ODLUKA / Skandal u Španjolskoj: Real zabio za preokret, sudac u međuvremenu svirao kraj!

2.3.2024.
23:25

U dvoboju 27. kola Primere Valencia i Real Madrid su na Mestalli odigrali 2-2.

U VELIKOJ KRIZI /

Kovač nastavio crni niz bez pobjede: Majer asistirao, Wolfsburg ipak izgubio

Vinicius Junior spasio je Real Madrid od drugog ovosezonskog poraza u španjolskom nogometnom prvenstvu. Brzi 23-godišnji Brazilac postigao je oba pogotka za Madriđane.

Valencia je vodila 2-0 nakon pogodaka Huga Dura (27) i Romana Jaremčuka (30.). Vinicius Junior je prvi pogodak postigao u nadoknadi prvog poluvremena (45+5) , a izjednačio je udarcem glavom u 76. minuti.

Luka Modrić je ušao u igru u 63. minuti, a utakmicu je obilježila skandalozna odluka glavnog suca Jesusa Gila Manzana.

Naime, on je svirao kraj utakmice prilikom posljednjeg napada Reala u kojem su gosti zabili za 3:2. Dugačka sudačka nadoknada od sedam minuta je bila produžena tri dodatne minute jer se provjeravao kazneni udarac u 91. minuti te Mazano nije htio produžiti utakmicu niti sekunde više iako je Real bio u obećavajućem napadu.

On je svirao kraj za vrijeme dok je lopta letjela prema 16-tercu Valencije, Jude Bellingham je zabio gol, no Mazano ga nije priznao jer je već bio svirao kraj. Bellingham je na kraju dobio i crveni karton zbog žestokih prigovora.

Situaciju možete pogledati OVDJE.

Real trenutno ima sedam bodova ispred Girone i devet ispred FC Barcelone. Girona u nedjelju gostuje kod Mallorce, a Barcelona mora na petoplasirani Athletic Bilbao.

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija 3. ožujka igra novu utakmicu protiv Rumunjske, ovog puta u Koprivnici. Susret je jako bitan u kvalifikacijama za EP. Gledajte ga u prijenosu UŽIVO od 17.00 na Voyo