DOMINANTNA IZVEDBA / Inter zadržao stopostotan učinak: Tri velikana i jedno iznenađenje za sada ne znaju za poraz

Bude li utrka za naslov kao što je početak sezone, čeka nas dramatična borba za prvaka

28.8.2023.
22:51

Nogometaši Intera zadržali su stopostotni učinak na startu nove sezone Serie A, oni su u 2. kolu rutinski kao gosti svladali povratnika u društvo najboljih Cagliari sa 2-0 (2-0).

PLJUŠTE POHVALE I KRITIKE /

Sudačka analiza HNL-a: 'Rijeka nije oštećena, a Sigur nije trebao dobiti drugi žuti karton'

Susret su golovima sredinom prvog poluvremena odlučili Dumfries (21) i Lautaro Martinez (30).

Inter se ovom pobjedom pridružio gradskom rivalu Milanu, prvaku Napoliju i Veroni na vrhu ljestvice sa po šest bodova, dok je Cagliari ostao na jednom bodu.

Ranije u ponedjeljak Salernitana i Udinese su igrali 1-1 (0-0). Goste je u vodstvo doveo Samardžić (57), a poravnao je Dia (72). Hrvatski lijevi bočni Domagoj Bradarić igrao je od 62. minute za Salernitanu koja je sada na dva boda, dok je Udinese osvojio prvi bod u novoj sezoni.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.