Je li on rješenje hrvatskih problema u napadu? 'Teško je naći prave riječi....'

Nova nada našeg nogometa

6.9.2024.
10:04
Joao Rico/PIXSELL

Hrvatska je u četvrtak izgubila na gostovanju u Lisabonu od Portugala 2:1 u prvoj utakmici nove sezone Lige nacija. Diogo Dalot u sedmoj i Cristiano Ronaldo u 34. minuti su doveli Portugalce u vodstvo od 2-0, dok je jedini hrvatski pogodak bio autogol Dalota u 41. minuti.

NAJSRETNIJI ČOVJEK NA SVIJETU /

Zamijenio Modrića i oduševio: 'Za mene je ovo najveća čast koja može postojati'

Priliku je u drugom poluvremenu dobio i mladi hrvatski napadač Igor Matanović (21) koji je upisao debi za Vatrene i bio blizu izjednačujućeg gola, a nakon utakmice njegov nastup ishvalio je izborni Zlatko Dalić, koji je rekao da misli da će Matanović "biti veliki dobitak".

Nakon susreta Matanović je otkrio svoje dojmove.

"Jako sam sretan što sam prvi put ovdje i što sam prvi put igrao za reprezentaciju. Uvijek mi je to bio san, a danas je stvarnost. Teško je naći prave riječi, da igram s Modrićem, Kovačićem, ne mogu vjerovati..."

Utakmice hrvatske reprezentacije u Ligi nacija gledajte na platformi Voyo na kanalu Nove TV, gdje god se nalazili.