HRVAT RASTURA U NJEMAČKOJ: / Nakon čudesne predstave procurile brojke koje najbolje govore zašto sada svi pričaju o njemu

Vatreni igra u životnoj formi i neki ga već vide u Bayernu

20.9.2019.
9:14
Profimedia, AFP

Hrvatski reprezentativac JosipBrekalo bio je jedan od najboljih igrača Wolfsburga u pobjedi 3-1 protiv Oleksandrije u susretu prvog gola I skupine Europske lige. Wolfsburg je rutinski stigao do prvih bodova u Europskoj ligi pobijedivši ukrajinski sastav sa 3-1, a Brekalo je upisao pogodak i asistenciju.

ODIGRANO 1. KOLO EUROPSKE LIGE: /

Veliki debakli Borussije M. i CSKA Moskve, pogodak i asistencija Brekala

Gol i asistencija

Domaćine je doveo u vodstvo Max Arnold u 20. minuti opalivši s više od 25 metara. Pomogao mu je gostujući vratar Jurij Pankiv lošom reakcijom. Samo četiri minute kasnije bilo je 2-0. Brekalo je sjajno petom proigrao Admira Mehmedija koji je iskosa prebacio Pankiva. Gosti su smanjili u 66. preko Jevhena Banade, no samo minutu kasnije Brekalo je vratio na dva razlike.

Vatreni o kojem se premalo priča ove sezone igra fenomenalno. U šest nastupa upisao je četiri pogotka i tri asistencija. Njegov uspjeh tim je veći jer je na početku sezone dobivao prilike s klupe, ali trener na koncu nije mogao ignorirati njegovu izvrsnu formu te ga je nagradio stavljanjem u početni sastav u posljednje tri utakmice. Odgovorio mu je u velikom stilu. S dva gola i dvije asistencije.