HAT-TRICK: Pogledajte kako je Ronaldo doveo Portugalce na prag Eura

U utakmicama europskih kvalifikacija za EURO 2016. Portugal je u gostima jedva pobijedio Armeniju s 3:2, dok su Irska i Škotska odigrale 1:1.

13.6.2015.
20:39

Portugalci su s tri pogotka Cristiana Ronalda stigli do teške pobjede u Erevanu (3:2) nakon što su Armenci poveli fantastičnim pogotkom Marcosa u 14. minuti iz slobodnog udaraca s 35 metara. Veliki favoriti Portugalci igrali su zadnjih pola sata bez isključenoga Tiaga, a Armenci su uspjeli samo smanjiti 20 minuta prije kraja.

Irska i Škotska su odigrale "miroljubivih" 1:1 u Dublinu, a u ovoj skupini je Poljska s uvjerljivih 4:0 pobijedila kod kuće Gruziju. Istaknuo se Robert Lewandowski koji je Gruzijcima zabio tri gola i to u 89. te drugoj i trećoj minuti sudačke nadoknade.

U skupini F Mađari su pogotkom Stiebera sedam minuta prije kraja slavili na gostovanju kod Finske.

KVALIFIKACIJE ZA EURO

SKUPINA D

IRSKA - ŠKOTSKA 1-1 (Jonathan Walters 38 / John O'Shea 47-ag)

POLJSKA - GRUZIJA 4-0 (Arkadiusz Milik 62, Robert Lewandowski 89, 90+2, 90+3)

SKUPINA F

FINSKA - MAĐARSKA 0-1 (Zoltan Stieber 82)

SKUPINA I

ARMENIJA - PORTUGAL 2-3 (Marcos Pizzelli 14, Hrayr Mkoyan 71 / Cristiano Ronaldo 29 - 11m, 55, 58)