Prva HNL / Hajduk upisao prvu pobjedu s novim trenerom: U Kranjčevićevoj 'bili' razmontirali Rudeš

Hajduk je šesti s 20 bodova, dok je Rudeš ostao zadnji sa svega dva boda

1.12.2018.
19:40
Slavko Midzor/PIXSELL

U susretu 16. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Hajduka svladali Rudeš s 4-1 (2-0) u prvoj utakmici na klupi novoga trenera Splićana Siniše Oreščanina

Hajduk je očekivano uvjerljivo slavio kod "fenjeraša" Rudeša, kome je ovo čak 14. poraz u 16 kola.

Splićani su pobjedu osigurali već u prvom dijelu - u 7. minuti je branič Rudeša Obanor pogodio vlastitu mrežu nakon ubačaja Bradarića, da bi u 24. minuti lijepu akciju Hajduka golom okrunio Mijo Caktaš

U drugom dijelu se u periodu od samo pet minuta dvaput u strijelce upisao Brazilac Jairo, da bi u 82. minuti počasni gol za domaćine polučio bivši igrač Hajduka Ivan Tomičić.

Hajduk je šesti s 20 bodova, dok je Rudeš ostao zadnji sa svega dva boda.

Pred 500 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj sudio je Matoc iz Zaprešića.

Strijelci: 0-1 Obanor (7ag), 0-2 Caktaš (24), 0-3 Jairo (64), 0-4 Jairo (69), 1-4 Tomičić (82).