Hajduk opet nije pobijedio u Zaprešiću: Tudor u završnici pogodio za bod Bijelih protiv Intera

Splićani mogu više žaliti za pobjedom.

9.9.2016.
21:10
Dalibor Urukalović/PIXSELL

U prvom dvoboju 8. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera i Hajduka odigrali 1-1 (1-0).

Inter i Hajduk su remizirali u Zaprešiću u uzbudljivoj utakmici u kojoj Splićani mogu više žaliti za pobjedom. Već u 5. minuti domaći su poveli nakon što je obrana Hajduka neoprezno ostavila samog Jakova Puljića kome sa osam-devet metara nije bilo teško zatresti mrežu. Unatoč velikoj nadmoći i nekoliko propuštenih prilika Splićani su izjednačili tek u 77. minuti kada je ubačaj Kožulja Fran Tudor glavom sproveo u mrežu.

Vode Rijeka i Dinamo s po 19 bodova, Hajduk je ostao četvrti s 14 bodova, dok je Inter šesti s 7 bodova.

Pred 1200 gledatelja na stadionu ŠRC Zaprešić sudio je Marić iz Daruvara.

Strijelci: 1-0 Puljić (5), 1-1 Tudor (77).