Europska liga / Gvardiol odigrao cijelu utakmicu u pobjedi Leipziga, Vlašić ostao na klupi u porazu West Hama

U prvim dvobojima polufinala Europske lige RB Leipzig je kod kuće svladao Rangers s 1-0, dok je Eintracht slavio u gostima protiv West Hama s 2-1.

28.4.2022.
23:07

Eintracht je nakon izbacivanja Barcelone na pragu još jednog velikog "skalpa".

Nijemci su poveli već u prvoj minuti golom Knauffa, a izjednačio je Antonio u 21. minuti. Pobjedu momčadi iz Frankfurta osigurao je Japanac Kamada u 54. minuti.

Kristijan Jakić je zbog žutih kartona propustio ovaj dvoboj, dok je Nikola Vlašić ostao na klupi.

Leipzig je došao do minimalne pobjede nad škotskim prvakom, a zasluge idu Španjolcu Angelinu, koji je pet minuta prije kraja preciznim udarcem sa 16tak metara zabio jedini gol.

Joško Gvardiol je odigrao cijelu utakmicu za Leipzig, kao i Borna Barišić za Rangerse.