SKOČILI NA PETO MJESTO / Atalanta odnijela važnu pobjedu. Pašalić zabio gol, ali zbog zaleđa mu je poništen

Za goste iz Bergama od 70. minute je igrao hrvatski reprezentativac Mario Pašalić

20.3.2022.
23:23

U posljednjem susretu 30. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je na gostovanju pobijedila Bolognu s 1:0 skočivši na peto mjesto ljestvice. Pogodak odluke zabio je Moustapha Cisse u 82. minuti.

Za goste iz Bergama od 70. minute je igrao hrvatski reprezentativac Mario Pašalić. U posljednjim trenucima susreta Pašalić je postigao i pogodak, no naknadno je poništen zbog zaleđa u začetku akcije.

IZNENAĐENJE U ITALIJI /

Atalanta s Pašalićem uzela samo bod kod davljenika, Mourinho se spasio u sudačkoj nadoknadi

Roma pobijedila Lazio

U derbiju kola Roma je na stadionu Olimpicu pobijedila gradskog suparnika Lazio s 3-0 produživši niz bez poraza u prvenstvu na posljednjih osam kola.

Momčad Jose Mourinha je sve obavila u prvom poluvremenu. Junak susreta bio je dvostruki strijelac Tammy Abraham, a među strijelce se upisao i Lorenzo Pellegrini.

Engleski napadač je doveo Romu u vodstvo nakon svega 56 sekundi utakmice, što je bio najbrži pogodak u "Derby della Capitale" u Serie A.