IZNENAĐENJE U ITALIJI / Atalanta s Pašalićem uzela samo bod kod davljenika, Mourinho se spasio u sudačkoj nadoknadi

Mario Pašalić igrao je do 90. minute za Atalantu koja je ostala peta sa 48 bodova

13.3.2022.
20:36

Nogometaši Atalante i Rome nisu uspjeli ostvariti pobjede u susretima 29. kola talijanskog prvenstva, Atalanta je na svom terenu u Bergamu odigrala 0-0 protiv davljenika Genoe, dok je Roma uspjela u sudačkoj nadoknadi spasiti bod na gostovanju u Udinama izjednačivši na konačnih 1-1.

Niti Atalanta unatoč stalnom pritisku nije uspjela srušiti sramotni "bunker" koji igra Genoa otkako je na klupi tog kluba Nijemac Alexandre Blessin. Bila je ovo sedma utakmica Genoe s Blessinom na klupi i sedmi remi, a pet od tih sedam utakmica okončano je rezultatom 0-0, dok su preostale dvije završile 1-1.

PREKRASNO /

Mario Pašalić golčinom poveo Atalantu prema pobjedi, pogledajte majstorski potez Vatrenog

PREKRASNO /

Pašalić odigrao svih 90. minuta

Mario Pašalić igrao je do 90. minute za Atalantu koja je ostala peta sa 48 bodova, dok je Milan Badelj odigrao čitav susret za Genou koja je i dalje pretposljednja 19. sa 19 bodova, šest manje od 17. Cagliarija koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak u Serie A.

U Udinama je domaći sastav poveo golom Moline (15), a Roma se spasila poraza iz kaznenog udarca kojega je izveo Pellegrini (90+4-11m). I šesta Roma ima 48 bodova, kao peta Atalana, dok je Udinese 14. sa 30 bodova.