PREKRASNO / Mario Pašalić golčinom poveo Atalantu prema pobjedi, pogledajte majstorski potez Vatrenog

Atalanta i Sampdoria sastali su se u 27. kolu Serie A

28.2.2022.
22:41

Nogometaši Atalante uvjerljivo su pobijedili Sampdoriju u 27. kolu Serie A rezultatom 4:0, a prvi pogodak postigao je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

KRAJ SAGE /

Sada više nema nedoumica: Direktor Intera potvrdio veliku vijest o Brozovićevoj budućnosti

Atalanta je povela već u 6. minuti, a gol je pao nakon krasne akcije u kojoj su domaćini izigrali obranu Sampdorije, da bi na kraju Remo Freuler ubacio s desne strane, a Pašalić u letu glavom pospremio loptu u mrežu. To je Vatrenom bio 10. pogodak ove sezone u 34. nastupu.

Pašalićev pogodak možete pogledati OVDJE.

Do kraja poluvremena Teun Koopmeiners je povisio na 2:0, a u isti igrač je zabio i za 3:0 u 61. minuti. Gol za konačnih 4:0 postigao je Aleksej Mirančuk u 86. minuti.

Bila je ovo prva pobjeda Atalante nakon pet kola kojom se učvrstila na petom mjestu tablice Serie A s 47 bodova, dok je Sampdoria 15. s 26 bodova.