GOLIJADE NA BOXING DAY: / Prvak stigao do tri boda, Mourinhove trupe jedva do jednog

Zanimljivo je danas bilo na travnjacima Premier lige

26.12.2017.
18:27

Aktualni engleski nogometni prvak Chelsea u susretu je 20. kola Premier lige na svom Stamford Bridgeu svladao Brighton and Hove Albion sa 2-0 (0-0), a kako je Manchester United istovremeno na Old Traffordu odigrao 2-2 (0-2) protiv Burnleya razlika imeđu drugog Uniteda i trećeg Chelseaja je smanjena na jedan bod. Chelsea je do pobjede protiv Brightona stigao golovima dvojice španjolskih igrača u svojim redovima, Alvara Morate (46) i Marcosa Alonsa (60).

Burnley je na poluvremenu vodio sa 2-0 protiv Uniteda zahvaljujući Barnesu (3) i Defouru (36), a posebno je atraktivan bio drugi pogodak postignut iz slobodnog udarca s gotovo 30 metara. Ipak, domaći sastav se spasio poraza u nastavku, a dvostruki strijelac bio je Lingard (53, 90+1).

MAN UNITED - BURNLEY 2-2: /

Mourinhova momčad primila jedan od spektakularnijih pogodaka sezone, junak Lingard ih izvukao

Nikola Vlašić nije konkurirao za nastup u dresu Evertona koji je na gostovanju kod West Bromwich Albiona odigrao 0-0.

Kasnije u utorak još igraju Liverpool - Swansea, u srijedu je na programu susret Newcastle - Man. City, a u četvrtak Crystal Palace - Arsenal.

Premier liga, rezultati 20. kola:

Tottenham Hotspur - Southampton 5-2 Huddersfield Town - Stoke City 1-1 Manchester United - Burnley 2-2 Watford - Leicester City 2-1 West Bromwich Albion - Everton 0-0 Bournemouth - West Ham United 3-3 Chelsea - Brighton and Hove Albion 2-0