PROBLEMI? /

Fotografija s utakmice Dinamovog suparnika u LP podigla buru: Oglasili se glavni akteri

S dva osvojena boda Milan je tek 14. na ljestvici, a čini se da bi mogao postojati i problem u svlačionici.

1.9.2024.
10:01

Jedan od suparnika zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka ove sezone Milan u 3. je kolu talijanskog nogometnog prvenstva odigrao 2-2 na gostovanju kod Lazija u Rimu pa je još uvijek bez pobjede ove sezone.

SERIE A /

Velikan koji čeka Dinamo još uvijek bez pobjede u prvenstvu, Rebić debitirao za novi klub

SERIE A /

Rossoneri su poveli golom Pavlovića (8) početkom dvoboja, Lazio je u razmaku od samo četiri minute preokrenuo preko Casellanosa (62) i Dije (66) da bi Rafael Leao (72) postavio konačni rezultat.

Naime, u drugom poluvremenu prilikom pauze za osvježenje svi igrači su dotrčali do linije kako bi primili instrukcije trenera Paola Fonsece, no ne i Leao i Theo Hernandez koji su dvoboj počeli na klupi, a priliku su dobili tek u nastavku.

"Nema problema. Ovaj tjedan sam razgovarao s igračima i oni su prihvatili moju odluku. Bio sam fokusiran, nisam ni vidio da stoje tamo. Nećemo raditi probleme tamo gdje ih nema", rekao je Fonseca, a oglasio se i Hernandez:

"Pauza za osvježenje? Rafa i ja smo bili na terenu dvije minute i nije nam to trebalo. Bili smo spremni pomoći momčadi da pobijedi u ovoj utakmici. Nije to nikakav protest protiv momčadi ili trenera, svi smo ujedinjeni."