SERIE A /

Velikan koji čeka Dinamo još uvijek bez pobjede u prvenstvu, Rebić debitirao za novi klub

Talijanski predstavnici u Ligi prvaka bez pobjeda

31.8.2024.
23:00

Jedan od suparnika zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka ove sezone Milan u 3. je kolu talijanskog nogometnog prvenstva odigrao 2-2 na gostovanju kod Lazija u Rimu pa je još uvijek bez pobjede ove sezone.

ODLUČILI TAKO /

Hajdukovci nisu mogli komentirati pobjedu protiv Osijeka, klub objasnio zašto

Milan je poveo golom Pavlovića (8) početkom dvoboja, Lazio je u razmaku od samo četiri minute preokrenuo preko Casellanosa (62) i Dije (66) da bi Rafael Leao (72) postavio konačni rezultat.

Istovremeno je Napoli s dva gola u sudačkoj nadoknadi uspio na svom terenu svladati povratnika u Serie A Parmu s 2-1 (0-1). Gosti su poveli iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Bonny (18-11m), no od 76. minute su bili sa 10-oricom nakon isključenja Suzukija. Novi napadač Napolija Lukaku (90+2) je poravnao dok je Anguissa (90+6) osigurao potpuni preokret.

U ranijem terminu hrvatski veznjak Nikola Moro igrao je do 54. minute za Bolognu koja je na svom terenu igrala 1-1 (1-1) s Empolijem u susretu 3. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Zanimljivo, oba gola postignuta su u prve četiri minute susreta, Fabbian (3) je doveo Bolognu u vodstvo, a Gyasi (4) je ekspresno poravnao. Martin Erlić zbog ozljede mišića nije igrao za Bolognu.

Lecce je stigao do prvih bodova u novoj sezoni svladavši na svom terenu Cagliari sa 1-0 (1-0) golom Krstovića (26). Ante Rebić je debitirao za svoj novi klub ušavši u igru u četvrtoj minuti nadoknade.