[FOTO] RONALDO SE NAKON POBJEDE U SPLITU JAVIO NA INSTAGRAMU: / Poslao je poruku koja će oduševiti sve portugalske navijače

Portugalci su na Poljudu nastupili u najjačem sastavu, ali do pobjede su stigli tek pogotkom u zadnjoj minuti

18.11.2020.
10:55
Milan Sabic/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija izborila je ostanak u elitnom razredu Lige nacija iako je u susretu posljednjeg kola u Splitu izgubila od Portugala sa 2-3 (1-0). Oba gola za Vatrene zabio je Mateo Kovačić (29, 65), dok su strijelci za Portugal bili Ruben Dias (52, 90) i Joao Felix (60).

PORTUGALCI NISU SKRIVALI ODUŠEVLJENJE NAKON POBJEDE NAD VATRENIMA: /

Otkrili su i što im je na Poljudu radilo velike probleme

Hrabra i desetkovana Hrvatska poražena je golom u zadnjoj minuti i tako nije nagrađena za odličnu predstavu protiv europskih prvaka koji su u Splitu nastupili u najjačem mogućem sastavu s Cristianom Ronaldom, Joaom Felixom, Rubenom Fernandesom i Diogom Jotom.

Jasna poruka

Prva zvijezda u portugalskoj reprezentaciji i jedan od najboljih igrača na svijetu, 35-godišnji Cristiano Ronaldo, oglasio se nakon susreta na Instagramu.

Objavio je fotografiju portugalskih reprezentativaca kako slave jedan pogodak i uz to napisao: